Studia Podyplomowe

Studia Podyplomowe

 
OFERTA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH
 
 

REKRUTACJA STUDIA PODYPLOMOWE

Metropolitalne Kolegium Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu prowadzi rekrutację ciągłą na studia podyplomowe.

Studia Podyplomowe adresowane są do osób, które ukończyły studia wyższe (posiadają dyplom licencjata, inżyniera lub magistra).

Wymagane dokumenty:

 • formularz zgłoszeniowy w wersji ON-LINE

lub druk do pobrania

 • formularz zgłoszeniowy
 • zgoda na przetwarzanie danych osobowych
 • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych
 • dowód uiszczenia opłaty wpisowej na rachunek Uczelni*

 

 

 

Opłata za naukę składa się z:

 • bezzwrotnej opłaty wpisowego: 200 zł (Zniżkowy WTOREK - Każdy kto złoży komplet dokumentów na studia podyplomowe w każdy wtorek danego tygodnia otrzymuje 50% zniżki w opłacie wpisowego. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest osobiste złożenie kompletu dokumentów rekrutacyjnych w biurze Studium Podyplomowego we wtorek lub wysłanie formularza zgłoszeniowego ON-LINE we wtorek i dostarczenie pozostałych dokumentów rekrutacyjnych najpóźniej w ciągu 2 tygodniu od dokonania zgłoszenia ON-LINE)
 • czesnego zgodnie z CENNIKIEM STUDIÓW PODYPLOMOWYCH WSG.
Rekrutacja ON-LINE wyłącznie na studia podyplomowe organizowane w Bydgoszczy, Chojnicach, Ełku, Inowrocławiu, Malborku, Pile i Toruniu. Prosimy w pierwszej kolejności o zaznaczanie właściwego ośrodka, a dopiero później o wybranie odpowiedniego kierunku z rozwijanej listy. Odpowiedź na zgłoszenie ON-LINE złożone do Bydgoszczy, zostanie przesłana na podany w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy w przeciągu 3 dni roboczych. W ciągu dwóch tygodni od daty wysłania zgłoszenia ON-LINE na studia podyplomowe WSG należy dostarczyć do odpowiedniego ośrodka WSG pozostałe wymagane dokumenty rekrutacyjne.
 
** Wpisowe podlega zwrotowi wyłącznie w przypadku nieuruchomienia studiów.
 
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
Nr konta: 78 1090 1072 0000 0001 1991 0698 
Santander Bank Polska
z dopiskiem: SP - WPISOWE - /nazwa kierunku studiów podyplomowych-Inowrocław/

CENNIK STUDIÓW PODYPLOMOWYCH WSG

 

PROGRAMY ZNIŻKOWE 

PROGRAMY ZNIŻKOWE

W tym między innymi:

UWAGA!! Zniżki nie łączą się ze sobą!

Możliwosć dofinansowania studiów podyplomowych z Powiatowego Urządu Pracy, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie lub z Krajowego Funduszu Szkoleniowego - szczegóły TUTAJ.


REGULAMIN STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

(pobierz)

 


KONTAKT

mgr Weronika Wieloch - Starszy specjalista / Koordynator ds. Studiów Podyplomowych i Szkoleń Metropolitalnego Kolegium Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu

 


Baza Usług Rozwojowych

Baza Usług Rozwojowych stanowi kontynuację ogólnopolskiej bazy ofert szkoleniowych www.inwestycjawkadry.pl, prowadzonej od ponad dziesięciu lat przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). W tym czasie zamieszczono w niej 0,5 miliona ofert szkoleniowych, z których skorzystało 250 tysięcy osób. Łączna liczba użytkowników portalu przekroczyła 7 milionów.

Baza Usług Rozwojowych to rewolucyjne na europejskim rynku HR interaktywne narzędzie. Dzięki jego funkcjonalnościom firmy szkoleniowe i doradcze uzyskują bezpłatną możliwość zaprezentowania swojej oferty, a przedsiębiorcy sektora MSP mogą wyszukać bądź zamówić (sprofilowane według swoich potrzeb) szkolenia, doradztwo, coaching itd. z dofinansowaniem z funduszy europejskich.

Więcej informacji:http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych w Bazie Usług Rozwojowych. Wpis ten pozwala Państwu na składanie wniosków u Operatorów poszczególnych regionów o refundację kosztów kształcenia szkoleniowo-podyplomowego. Odbywa się ona poprzez tzw. Podmioty Systemu Finansowania w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych.

Więcej informacji na stronie: http://www.certyfikaty.wsg.byd.pl/id,669/baza-uslug-rozwojowych

 
Aktualności
mar25
2020
mar18
2020
mar13
2020

KONTAKT

Metropolitalne Kolegium Nauk Społecznych
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Poznańska 43-45
88-100 Inowrocław

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

 • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
 • LOGON SA
 • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
 • BZWBK
 • Mobica
 • PIT
 • Sunrise System
 • Pracuj.pl
 • Rewital
 • Eurodesk
© 2020 Wyższa Szkoła Gospodarki