Kontakt

Kontakt

KOLEGIUM NAUK SPOŁECZNYCH WSG W INOWROCŁAWIU (KNS)


Dziekan Kolegium Nauk Społecznych w Inowrocławiu
Prorektor ds. Rozwoju i Filii
doc. inż. Agnieszka Walczak-Beszczyńska

 agnieszka.walczak@byd.pl


Prodziekan Kolegium Nauk Społecznych w Inowrocławiu
Dyrektor Instytutu Zarządzania i Gospodarki Usług Turystycznych
doc. dr Grażyna Sipińska

  grazyna.sipinska@byd.pl


Koordynator KNS, Asystent Dziekana KNS
mgr Natalia Majewska - urlop macierzyński


Starszy specjalista / Koordynator ds. Studiów Podyplomowych i Szkoleń
Opiekun Biblioteki KNS
mgr Weronika Wieloch

weronika.wieloch@byd.pl


Specjalista ds. Wdrażania Projektów
mgr Waldemar Andrzejewski

waldemar.andrzejewski@byd.pl


Specjalista / Opiekun Inowrocławskiego Uniwersytetu Dziecięcego oraz Szkoły Języków Obcych
Menadżer Inkubatora Przedsiębiorczości ideaLAB w Inowrocławiu
Oliwia Orczyk

oliwia.orczyk@byd.pl


Pełnomocnik ds. organizacji Centrum Opieki Medycznej
mgr Beata Krawitowska

beata.krawitowska@byd.pl


Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
mgr Magdalena Waloch

magdalena.waloch@byd.pl


Pracownik administracyjno-biurowy
mgr Joanna Smolak

joanna.smolak@byd.pl


Kolegium Nauk Społecznych w Inowrocławiu
Wyższa Szkoła Gospodarki
ul. Świętokrzyska 6
88-100 Inowrocław
52 567 00 90
inowroclaw@byd.pl

Biuro Obsługi Kolegium:
Dziekanat, Biuro Rekrutacji, Finansowa Obsługa Studenta (piętro 3)

 

Godziny otwarcia:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8:00 – 16:00

SOBOTA: 8:00 – 16:00*

NIEDZIELA: 8:00 – 14:00*

* dyżur podczas zajęć stacjonarnych


Szanowni Państwo,
informujemy, że od 1 lipca br. Biuro Kolegium będzie czynne od poniedziałku do piątku od 8 do 16.

Aktualności

KONTAKT

Kolegium Nauk Społecznych
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
Ul. Świętokrzyska 6
88-100 Inowrocław

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Eurodesk
© 2022 Wyższa Szkoła Gospodarki