Slide background
Slide background
Slide background
Slide background tlo tlo Formuła 1+1 Formuła 1+1 Studia magistersie Studia podyplomowe Oszczędź czas i pieniądze Zyskaj 2 dyplomy Zniżka na czesne 50%
Slide background

Oferta Edukacyjna

2018/2019

nowoczesne technologie przedsiębiorczość i biznes budownictwo i projektowanie

www.oferta.byd.pl

Studia licencjackie, inżynierskie
i magisterskie

Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

26maj2018
więcej
Festiwal Nauki i Piknik Nukowo-Rodzinny z WSG Inowrocław

„Złap bakcyla nauki” – pod takim właśnie hasłem zorganizowany został przez WSG w Inowrocławiu tegoroczny Bydgoski Festiwal Nauki. W piątek, przy słonecznej aurze ponad 600 osób wzięło udział w licznych pokazach, eksperymentach, wykładach, seminariach, warsztatach i zajęciach plenerowych. Królowała chemia, fizyka i klocki lego, dzieci bawiły się przy kole fortuny, był pokaz zumby i musztry paradnej oraz zajęcia z pierwszej pomocy.

Z kolei drugiego dnia Festiwalu odbył się Piknik Naukowo-Rodzinny, podczas którego w przyjaznej atmosferze odbyły się kolejne zajęcia, a zabawom, konkursom i quizom – nie było końca.

Już dziś zapraszamy na kolejny Bydgoski Festiwal Nauki!

25maj2018
więcej
Bydgoski Festiwal Nauki z WSG Inowrocław

Pierwsze fotorelacje z zakończonego Bydgoskiego Festiwalu Nauki na WSG w Inowrocławiu. Cieszymy się z tak dużego zainteresowania!

Zapraszamy do oglądania ----> https://www.facebook.com/wsg.inowroclaw/?hc_ref=ARS38PyKTWk1IE2J6WM2UVSGZQM2Si904N4TsX1GXU5Id3vieYX52QnrRh7FyU4u-AM&fref=nf

19maj2018
więcej
Wizyta studyjna w firmie PLAST-MAR

Dzisiaj odbyła się kolejna wizyta studyjna w firmie Plast Mar. Tym razem uczestniczyli w niej studenci z kierunku Zarządzanie. Dzięki współpracy nasi studenci mieli okazję uczestniczyć w zajęciach, których celem było zapoznanie ich z tematem procesu recyklingu oraz przedstawienie jego wpływu na środowisko.

Zaptraszamy do obejrzenia fotorelacja z wizytacji.

O Uczelni

Wyższa Szkoła Gospodarki jest najstarszą Uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy. Filarami naszej działalności edukacyjnej są umiejętności i kompetencje. Jesteśmy instytucją non profit. Oferujemy kształcenie w Bydgoszczy oraz wydziałach zamiejscowych Toruń, Inowrocław, Malbork, Ełk, Słupsk, Piła, Chojnice, Działdowo, a także w Regionalnym Ośrodku Edukacyjnym w Zgorzelcu. Poszerzanie wiedzy oraz umiejętności to tylko jedna z wielu możliwości, jakie daje WSG. Jesteśmy zaangażowani w projekty poza edukacyjne.

Działalność artystyczna we współpracy z Akademicką Przestrzenią Kulturalną oraz Muzeum Fotografii. Działania na rzecz rozwoju regionów, w których funkcjonują jednostki Uczelni, oraz na rzecz tworzących je społeczności lokalnych. Przy pomocy Centrum Dietetyki i Fitness Rewital aktywnie promujemy zdrowy tryb życia, natomiast dzięki Akademickiemu Centrum Medycznemu zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną.

Uczelnia wspiera rozwój w kooperacji z partnerami zagranicznymi. Studia MBA tworzone z Maastricht School of Management, ponad 500 studentów zagranicznych czy wymiany w projektach Erasmus zapewniają nam charakter uczelni międzynarodowej.

Wydarzenia

maj26

Piknik Naukowo-Rodzinny Wydziału

miejsce: WSG Inowrocław

maj25

Festiwal Nauki

miejsce: WSG Inowrocław

maj12

Juwenalia

miejsce: WSG Inowrocław

kwi23

Warsztaty i Dyżur Eksperta

miejsce: WSG Inowrocław

KONTAKT

Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Poznańska 43-45
88-100 Inowrocław

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Eurodesk
© 2018 Wyższa Szkoła Gospodarki