Slide background
Slide background
Slide background tlo tlo Formuła 1+1 Formuła 1+1 Studia magistersie Studia podyplomowe Oszczędź czas i pieniądze Zyskaj 2 dyplomy Zniżka na czesne 50%
Slide background

Oferta Edukacyjna

2017/2018

nowoczesne technologie przedsiębiorczość i biznes budownictwo i projektowanie

www.oferta.byd.pl

Studia licencjackie, inżynierskie
i magisterskie

Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

29mar2017
więcej
Jarmark Wielkanocny

Zapraszamy do uczestnictwa w Jarmarku Wielkanocnym z WSG w Inowrocławiu, który odbędzie się 8 kwietnia 2017 r. w budynku Wydziału od godziny 10:00. Podczas Jarmarku, będzie można zakupić różnego rodzaju ręcznie robione ozdoby na świąteczny stół a także przekąsić coś dobrego.

28mar2017
więcej
Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Chcesz zostać wykwalifikowanym opiekunem w żłobku lub klubie dziecięcym? Chcesz pracować z dziećmi do lat 3? Droga jest bardziej prosta niż myślisz.

21mar2017
więcej
Poranek Biznesowy

W dniu dzisiejszym, w Wydziale WSG w Inowrocławiu odbył się kolejny  „Poranek Biznesowy”, który cieszył się zainteresowaniem ze strony lokalnych przedsiębiorców jak i również przedstawicieli instytucji państwowych.

O Uczelni

Wyższa Szkoła Gospodarki jest najstarszą Uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy. Filarami naszej działalności edukacyjnej są umiejętności i kompetencje. Jesteśmy instytucją non profit. Oferujemy studia w Bydgoszczy oraz wydziałach zamiejscowych Toruń, Inowrocław, Malbork, Ełk, Słupsk, Piła, Chojnice. Poszerzanie wiedzy oraz umiejętności to tylko jedna z wielu możliwości, jakie daje WSG. Jesteśmy zaangażowani w projekty poza edukacyjne.

Działalność artystyczna we współpracy z Akademicką Przestrzenią Kulturalną oraz Muzeum Fotografii. Działania na rzecz rozwoju regionów, w których funkcjonują jednostki Uczelni, oraz na rzecz tworzących je społeczności lokalnych. Przy pomocy Centrum Dietetyki i Fitness Rewital aktywnie promujemy zdrowy tryb życia, natomiast dzięki Akademickiemu Centrum Medycznemu zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną.

Uczelnia wspiera rozwój w kooperacji z partnerami zagranicznymi. Studia MBA tworzone z Maastricht School of Management, ponad 500 studentów zagranicznych czy wymiany w projektach Erasmus zapewniają nam charakter uczelni międzynarodowej.

Wydarzenia

kwi8

Jarmark Wielkanocny

miejsce: WSG Inowrocław

mar21

Poranek biznesowy z WSG Inowrocław

miejsce: WSG Inowrocław

mar18

Uniwersytet Dziecięcy

miejsce: WSG Inowrocław

mar3

Matematyczna Noc Maturzystów

miejsce: III Liceum Ogólnokształcącym im. Królowej Jadwigi

lut20

Konwent WSG w Inowrocławiu

miejsce: WSG Inowrocław

KONTAKT

Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Poznańska 43-45
88-100 Inowrocław

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Eurodesk
© 2017 Wyższa Szkoła Gospodarki