Slide background
Slide background
Slide background
Slide background tlo tlo Formuła 1+1 Formuła 1+1 Studia magistersie Studia podyplomowe Oszczędź czas i pieniądze Zyskaj 2 dyplomy Zniżka na czesne 50%
Slide background

Oferta Edukacyjna

2017/2018

nowoczesne technologie przedsiębiorczość i biznes budownictwo i projektowanie

www.oferta.byd.pl

Studia licencjackie, inżynierskie
i magisterskie

Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

28lip2017
więcej
ZEROWE WPISOWE dobiega końca!

Promocja 0 zł wpisowego dobiega końca!!! Nadal masz szanse uniknąć dodatkowej opłaty zarówno na Studia Podyplomowe jak i na studia I i II stopnia. Nie zwlekaj! Skorzystaj z promocji i zapisz się już dziś!

DODATKOWO!!! Dla wszystkich absolwentów WSG 1000 zł zniżki (300 zł na wpisowe oraz 700 zł zniżki na czesne od I semestru, rozliczane w pierwszym roku studiów). Promocja ważna do 31 lipca 2017 r.

26lip2017
więcej
Baza Usług Rozwojowych

Kolejny sukces Wyższej Szkoły Gospodarki!!! WSG jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych w Bazie Usług Rozwojowych. Wpis ten pozwala na składanie wniosków u Operatorów poszczególnych regionów o refundację kosztów kształcenia szkoleniowo-podyplomowego. Odbywa się ona poprzez tzw. Podmioty Systemu Finansowania w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. Dzięki temu firmy szkoleniowe i doradcze uzyskują bezpłatną możliwość zaprezentowania swojej oferty, a przedsiębiorcy sektora MSP mogą wyszukać bądź zamówić (sprofilowane według swoich potrzeb) szkolenia, doradztwo, coaching itd. z dofinansowaniem z funduszy europejskich.
Więcej informacji na stronie: http://www.certyfikaty.wsg.byd.pl/id…/baza-uslug-rozwojowych

24lip2017
więcej
Maraton Kulinarny!

Jeżeli chcesz poznać tajniki kuchni włoskiej, hiszpańskiej oraz ciekawe sposoby na letniego grilla??

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Letniego Programu Kulinarnego!

O Uczelni

Wyższa Szkoła Gospodarki jest najstarszą Uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy. Filarami naszej działalności edukacyjnej są umiejętności i kompetencje. Jesteśmy instytucją non profit. Oferujemy studia w Bydgoszczy oraz wydziałach zamiejscowych Toruń, Inowrocław, Malbork, Ełk, Słupsk, Piła, Chojnice, Zgorzelec, Działdowo. Poszerzanie wiedzy oraz umiejętności to tylko jedna z wielu możliwości, jakie daje WSG. Jesteśmy zaangażowani w projekty poza edukacyjne.

Działalność artystyczna we współpracy z Akademicką Przestrzenią Kulturalną oraz Muzeum Fotografii. Działania na rzecz rozwoju regionów, w których funkcjonują jednostki Uczelni, oraz na rzecz tworzących je społeczności lokalnych. Przy pomocy Centrum Dietetyki i Fitness Rewital aktywnie promujemy zdrowy tryb życia, natomiast dzięki Akademickiemu Centrum Medycznemu zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną.

Uczelnia wspiera rozwój w kooperacji z partnerami zagranicznymi. Studia MBA tworzone z Maastricht School of Management, ponad 500 studentów zagranicznych czy wymiany w projektach Erasmus zapewniają nam charakter uczelni międzynarodowej.

Wydarzenia

cze27

Poranek Biznesowy

miejsce: WSG Inowrocław

cze10

International Day

miejsce: WSG Inowrocław

maj26

Festiwal Nauki z WSG w Inowrocławiu

miejsce: WSG Inowrocław

maj26

Juwenalia na WSG w Inowrocławiu

miejsce: WSG Inowrocław

maj18

Poranek Biznesowy

miejsce: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu

KONTAKT

Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Poznańska 43-45
88-100 Inowrocław

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Eurodesk
© 2017 Wyższa Szkoła Gospodarki