Aktualności

drukuj

WESOŁYCH ŚWIĄT


REKRUTACJA ZIMOWA 2014/2015

Nie podjęliście studiów na uczelni w październiku, a nie chcecie czekać z rozpoczęciem studiów do nowego roku akademickiego, do jesieni? Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy proponuje studia od nowego semestru, pod koniec lutego. Od 15 grudnia prowadzimy rekrutację śródroczną. Zapraszamy na stronę Wirtualnej Rekrutacji - www.wirtualna.byd.pl oraz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami Biura Rekrutacji.


IM SZYBCIEJ TYM LEPIEJ

Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Rejestrując się w grudniu w programie "Im szybciej tym lepiej" zyskasz do 700 zł! Nie trać okazji - czas mija i korzyści ubywa. Jeśli w zimowym naborze wybierzesz WSG - Twoje zgłoszenie pozwoli Ci, już jako Studentowi, zebrać nagrody: zniżkę na wpisowe 300 zł, obniżyć czesne o 200 zł i zdobyć BON edukacyjny o wartości do 200 zł (zniżka na studia podyplomowe dla Ciebie lub Twoich bliskich).


DYPLOMATORIUM 2014

W imieniu Władz Uczelni serdecznie zapraszamy na Uroczyste Dyplomatorium, które odbędzie się 13 grudnia 2014 r. (sobota) w Sali Koncertowej im. Ireny Dubiskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Janusza Zarębskiego w Inowrocławiu, przy ul. Kilińskiego 16a.


BUDŻET DOMOWY BEZ TAJEMNIC

Nie umiesz oszczędzać? Pieniądze "znikają"już kilka dni po wypłacie? A może wręcz przeciwnie- sprawnie zarządzasz domowym budżetem, ale chciałbyś to robić jeszcze lepiej? W każdej sytuacji ten projekt jest dla Ciebie. WSG zaprasza do udziału w projekcie Zarządzaj efektywnie swoim budżetem domowym. Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie bezpłatne.

Terminy i szczegóły


ECHO TAXI 10% RABATU
 
Szanowni Studenci, zamawiając przejazd taksówką ECHO TAXI otrzymacie Państwo 10% rabat za kurs taksówką na terenie Inowrocławia.

Warunek: okazanie legitymacji WSG.

MODUŁ INŻYNIERSKI

Szanowni Studenci i Absolwenci specjalności transportowo-logistycznych,
osoby zainteresowane modułem inżynierskim zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych. Pierwsze zajęcia w listopadzie.

Czas trwania modułu inżynierskiego 2 semestry.

Szczegóły w Dziekanacie WZiNS.


KURS PEDAGOGICZNY - REKRUTACJA 2014/2015

Zostań nauczycielem!

Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne Wyższej Szkoły Gospodarki prowadzi rekrutację na kwalifikacyjny kurs pedagogiczny, który pozwala na zdobycie uprawnień nauczycielskich. Kurs organizowany jest w Inowrocławiu.        


UNIWERSYTET III WIEKU

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych seniorów do podjęcia nauki na Uniwersytecie III Wieku przy Wydziale Zarzadzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu.


50% ZNIŻKI NA I SEMESTR DLA ABSOLWENTÓW WSG

Wszystkich zainteresowanych absolwentów kierunku zarządzanie zachęcamy do zapisania się na studia magisterskie na następujące obszary:

  • gospodarowanie zasobami ludzkimi,
  • logistyka i ekonomika transportu.

PROGRAM ABSOLWENT

Program Absolwent skierowany jest do Absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych Wyższej Szkoły Gospodarki. Głównym celem Programu Absolwent  jest  kształcenie i utrzymywanie więzi absolwentów z Wyższą Szkołą Gospodarki. Program oferuje cały pakiet przywilejów i zniżek wynikających z ukończenia naszej Uczelni.


OSiR