Aktualności

drukuj

REKRUTACJA ZIMOWA 2014/2015

Nie podjęliście studiów na uczelni w październiku, a nie chcecie czekać z rozpoczęciem studiów do nowego roku akademickiego, do jesieni? Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy proponuje studia od nowego semestru, pod koniec lutego. Od 15 grudnia prowadzimy rekrutację śródroczną. Zapraszamy na stronę Wirtualnej Rekrutacji - www.wirtualna.byd.pl oraz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami Biura Rekrutacji.


ECHO TAXI 10% RABATU
 
Szanowni Studenci, zamawiając przejazd taksówką ECHO TAXI otrzymacie Państwo 10% rabat za kurs taksówką na terenie Inowrocławia.

Warunek: okazanie legitymacji WSG.

KURS PEDAGOGICZNY - REKRUTACJA 2014/2015

Zostań nauczycielem!

Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne Wyższej Szkoły Gospodarki prowadzi rekrutację na kwalifikacyjny kurs pedagogiczny, który pozwala na zdobycie uprawnień nauczycielskich. Kurs organizowany jest w Inowrocławiu.        


UNIWERSYTET III WIEKU

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych seniorów do podjęcia nauki na Uniwersytecie III Wieku przy Wydziale Zarzadzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu.


PROGRAM ABSOLWENT

Program Absolwent skierowany jest do Absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych Wyższej Szkoły Gospodarki. Głównym celem Programu Absolwent  jest  kształcenie i utrzymywanie więzi absolwentów z Wyższą Szkołą Gospodarki. Program oferuje cały pakiet przywilejów i zniżek wynikających z ukończenia naszej Uczelni.


OSiR