Aktualności

drukuj

REKRUTACJA LETNIA 2015/2016

20 kierunków i kilkadziesiąt obszarów studiów. Mechatronika, Programowanie i technologie www, Fitness i poradnictwo dietetyczne, Filologia angielska, Budownictwo, International business, Kryminologia, to niektóre nasze premierowe propozycje na nowy rok akademicki. Rekrutacja już ruszyła! W celu ułatwienia kwalifikacji na studia uruchomiliśmy "Wirtualną Rekrutację" na studia I i II stopnia. Wszystkich Kandydatów przed złożeniem dokumentów prosimy o rejestrację na stronie www.wirtualna.byd.pl


ZER0WE WPISOWE DO 15 LIPCA

Zasady:

  • dokonanie Wirtualnej Rekrutacji oraz opłaty rekrutacyjnej do 15 lipca
  • podpisanie umowy o naukę w ciągu 7 dni od daty otrzymania zaproszenia na podpisanie umowy o studia

KURS OPIEKUNA KOLONIJNEGO

Podnieś swoje kwalifikacje i zdobądź uprawnienia wychowawcy w placówce wypoczynku dzieci i młodzieży.


ECHO TAXI 10% RABATU
 
Szanowni Studenci, zamawiając przejazd taksówką ECHO TAXI otrzymacie Państwo 10% rabat za kurs taksówką na terenie Inowrocławia.

Warunek: okazanie legitymacji WSG.

UNIWERSYTET III WIEKU

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych seniorów do podjęcia nauki na Uniwersytecie III Wieku przy Wydziale Zarzadzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu.


PROGRAM ABSOLWENT

Program Absolwent skierowany jest do Absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych Wyższej Szkoły Gospodarki. Głównym celem Programu Absolwent  jest  kształcenie i utrzymywanie więzi absolwentów z Wyższą Szkołą Gospodarki. Program oferuje cały pakiet przywilejów i zniżek wynikających z ukończenia naszej Uczelni.


OSiR