Aktualności

drukuj

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2014/2015

Władze Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Dziekan Wydziału Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu mają zaszczyt zaprosić na Inaugurację Roku Akademickiego 2014/2015.


SPOTKANIE DOTYCZĄCE MODUŁU INŻYNIERSKIEGO

Serdecznie zapraszamy Absolwentów specjalności transportowo-logistycznych na spotkanie dotyczące możliwości zrealizowania modułu inżynierskiego w Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu.


50% ZNIŻKI NA I SEMESTR DLA ABSOLWENTÓW WSG

Wszystkich zainteresowanych absolwentów kierunku zarządzanie zachęcamy do zapisania się na studia magisterskie na następujące obszary:

  • gospodarowanie zasobami ludzkimi,
  • logistyka i ekonomika transportu.

TRWA REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE W INOWROCŁAWIU

Zachęcamy do zapisania się na studia podyplomowe oferowane w Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Inowrocławiu.


DNI BRANŻOWE WSG

Łączenie studiów z pracą to wyzwanie. Dlatego od lat staramy się wesprzeć pracujących studentów, włączając ich w system stypendiów i programów specjalnych WSG.


WRZESIEŃ - IDZIE JESIEŃ ... A WPISOWE WCIĄŻ ZEROWE DO 30 WRZEŚNIA

Zachęcamy do zapisania się na studia oferowane w Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Inowrocławiu.

Zasady:

  • dokonanie Wirtualnej Rekrutacji oraz opłaty rekrutacyjnej do 30 września,
  • podpisanie umowy o naukę w ciągu 7 dni od daty otrzymania zaproszenia na podpisanie umowy o studia.

KURS PEDAGOGICZNY - REKRUTACJA 2014/2015

Zostań nauczycielem!

Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne Wyższej Szkoły Gospodarki prowadzi rekrutację na kwalifikacyjny kurs pedagogiczny, który pozwala na zdobycie uprawnień nauczycielskich. Kurs organizowany jest w Inowrocławiu.        


STUDIA DOTOWANE

Kandydatów na studia zapraszamy do skorzystania z programu "studia dotowane". Wysokość dotacji wynosi 600 zł.


REKRUTACJA LETNIA 2014/2015

20 kierunków i kilkadziesiąt obszarów studiów. Programowanie i technologie www, Fitness i poradnictwo dietetyczne, International business, Gerontologia, to niektóre nasze premierowe propozycje na nowy rok akademicki. Rekrutacja już ruszyła! W celu ułatwienia kwalifikacji na studia uruchomiliśmy "Wirtualną Rekrutację" na studia I i II stopnia. Wszystkich Kandydatów przed złożeniem dokumentów prosimy o rejestrację na stronie www.wirtualna.byd.pl


UNIWERSYTET III WIEKU

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych seniorów do podjęcia nauki na Uniwersytecie III Wieku przy Wydziale Zarzadzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu.


PROGRAM ABSOLWENT

Program Absolwent skierowany jest do Absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych Wyższej Szkoły Gospodarki. Głównym celem Programu Absolwent  jest  kształcenie i utrzymywanie więzi absolwentów z Wyższą Szkołą Gospodarki. Program oferuje cały pakiet przywilejów i zniżek wynikających z ukończenia naszej Uczelni.


OSiR