Aktualności

drukuj

ECHO TAXI 10% RABATU
 
Szanowni Studenci, zamawiając przejazd taksówką ECHO TAXI otrzymacie Państwo 10% rabat za kurs taksówką na terenie Inowrocławia.

Warunek: okazanie legitymacji WSG.

MODUŁ INŻYNIERSKI

Szanowni Studenci i Absolwenci specjalności transportowo-logistycznych,
osoby zainteresowane modułem inżynierskim zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych. Pierwsze zajęcia w listopadzie.

Czas trwania modułu inżynierskiego 2 semestry.

Szzegóły w Dziekanacie WZiNS.


KURS PEDAGOGICZNY - REKRUTACJA 2014/2015/ I ZJAZD 22-23.11.2014 R.

Zostań nauczycielem!

Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne Wyższej Szkoły Gospodarki prowadzi rekrutację na kwalifikacyjny kurs pedagogiczny, który pozwala na zdobycie uprawnień nauczycielskich. Kurs organizowany jest w Inowrocławiu.        


UNIWERSYTET III WIEKU

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych seniorów do podjęcia nauki na Uniwersytecie III Wieku przy Wydziale Zarzadzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu.


50% ZNIŻKI NA I SEMESTR DLA ABSOLWENTÓW WSG

Wszystkich zainteresowanych absolwentów kierunku zarządzanie zachęcamy do zapisania się na studia magisterskie na następujące obszary:

  • gospodarowanie zasobami ludzkimi,
  • logistyka i ekonomika transportu.

TRWA REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE W INOWROCŁAWIU

Zachęcamy do zapisania się na studia podyplomowe oferowane w Wydziale Zarządzania i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Inowrocławiu.


REKRUTACJA LETNIA 2014/2015

20 kierunków i kilkadziesiąt obszarów studiów. Programowanie i technologie www, Fitness i poradnictwo dietetyczne, International business, Gerontologia, to niektóre nasze premierowe propozycje na nowy rok akademicki. Rekrutacja już ruszyła! W celu ułatwienia kwalifikacji na studia uruchomiliśmy "Wirtualną Rekrutację" na studia I i II stopnia. Wszystkich Kandydatów przed złożeniem dokumentów prosimy o rejestrację na stronie www.wirtualna.byd.pl


PROGRAM ABSOLWENT

Program Absolwent skierowany jest do Absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz podyplomowych Wyższej Szkoły Gospodarki. Głównym celem Programu Absolwent  jest  kształcenie i utrzymywanie więzi absolwentów z Wyższą Szkołą Gospodarki. Program oferuje cały pakiet przywilejów i zniżek wynikających z ukończenia naszej Uczelni.


OSiR