Slide background
Slide background
Slide background
Slide background tlo tlo Formuła 1+1 Formuła 1+1 Studia magistersie Studia podyplomowe Oszczędź czas i pieniądze Zyskaj 2 dyplomy Zniżka na czesne 50%
Slide background

Oferta Edukacyjna

2020/2021

nowoczesne technologie przedsiębiorczość i biznes budownictwo i projektowanie

www.oferta.byd.pl

Studia licencjackie, inżynierskie
i magisterskie

Slide background Akademia menedżera Studia Podyplomowe dla Biznesu Szkoła Biznesu MBA in english Executive MBA Kursy i Szkolenia dla Menedżerów Międzynarodowa kadra MBA Szkoła Biznesu MBA
Slide background

wybierz lepsze...

studia
podyplomowe

Aktualności

30mar2020
więcej
Odpowiadamy na pytania

Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi funkcjonowania Uczelni WSG w związku z COVID-19 --> http://www.wsg.byd.pl/odpowiadamy-na-pytania.2625.html
 

25mar2020
więcej
Stypendia

Drodzy studenci!

W zaistniałej sytuacji epidemiologicznej oraz wszelkich obostrzeń nałożonych na osoby znajdujące się w naszym kraju pragniemy przekazać Wam kilka wskazówek dotyczących procesu składania wniosków o stypendia na nadchodzący semestr letni:

1. Termin składania wniosków o stypendium socjalne, dla osób niepełnosprawnych oraz rektora upływa dnia 12.04.2020.

2. Poprawnie złożony wniosek to wersja elektroniczna + wydruk papierowy.

2a. Mając na uwadze wszelkie ograniczenia prosimy po wydrukowaniu wniosku o zrobienie jego skanu i przesłanie go do nas drogą mailową na adres stypendia@byd.pl. Jeżeli wniosek zawiera załączniki one również powinny zostać wysłane do nas drogą mailową.

2b. W późniejszym terminie (po kryzysie epidemiologicznym) będziecie Państwo zobowiązani do dostarczenia dokumentów w formie papierowej.

3. Wszystkie osoby, które nadały do nas wniosek drogą pocztową, a nie widzą w systemie by jego status uległ zmianie na "przyjęty" proszone są o wysłanie wersji elektronicznej.

 

Życzymy zdrowia i spokoju w tym trudnym dla nas czasie,

BASON

18mar2020
więcej
Informacja

Szanowni Państwo,
W trosce o zdrowie zarówno pracowników Kolegium jak i studentów, wykładowców oraz rodzin Biuro Obsługi Kolegium rekomenduje ograniczenie kontaktu bezpośredniego. Wszelkie wnioski, praktyki oraz dokumenty prosimy wysyłać skanem na inowroclaw@byd.pl bądź tradycyjną pocztą. Jednocześnie informujemy, że Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00, a przed Biurem jest dostępna skrzynka, do której można wrzucać wnioski, aby uniknąć konieczności wchodzenia do biura. Zależy nam na utrzymaniu obsługi na wysokim poziomie, ale jednocześnie z zapewnieniem bezpieczeństwa. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i spokoju.

O Uczelni

W Wyższej Szkole Gospodarki stosujemy najbardziej skuteczne metody przekazywania wiedzy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sama teoria nie podparta solidną praktyką nie ma już przełożenia na dobre efekty kształcenia. Studia na naszej uczelni to zdobywanie umiejętności praktycznych, co na pewno zwiększy Twoje poczucie gotowości do pracy zawodowej, do funkcjonowania w różnych grupach społecznych, a także poczucie sensowności własnego wysiłku wkładanego  naukę.

To Ty decydujesz, gdzie i jak chcesz spędzić najbliższe lata życia. Czy efektem studiowania będzie głównie teoria, czy dasz sobie szansę na nabywanie nowych umiejętności poprzez kontakt z nowoczesną uczelnią, nastawioną na elastyczne proces studiowania, wykorzystującą najnowsze technologie i innowacyjne metody kształcenia (projekty, gry symulacyjne).

Nie zostawiaj decyzji przypadkowi i już teraz korzystając z warsztatów, szkoleń, biorąc udział w realizowanych przez nas projektach poznaj uczelnię i utwierdź się w przekonaniu, że właśnie w WSG chcesz studiować.

Wydarzenia

mar7

Zajęcia na Uniwersytecie Dziecięcym

miejsce: WSG Inowrocław

mar6

Poranek Biznesowy

miejsce: WSG Inowrocław

sty30

Poranek Biznesowy

miejsce: WSG Inowrocław

sty18

Zajęcia na Uniwersytecie Dziecięcym

miejsce: WSG Inowrocław

gru14

Mikołajki Akademickie UD

miejsce: WSG Inowrocław

KONTAKT

Metropolitalne Kolegium Nauk Społecznych
Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
ul. Poznańska 43-45
88-100 Inowrocław

Newsletter

Bądź na bieżąco i otrzymuj najnowsze informacje

PARTNERZY WSPÓLNIE TWORZYMY JAKOŚĆ

  • Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
  • LOGON SA
  • Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA Holding
  • BZWBK
  • Mobica
  • PIT
  • Sunrise System
  • Pracuj.pl
  • Rewital
  • Eurodesk
© 2020 Wyższa Szkoła Gospodarki